Pojištění vozidel

Vaše vozidlo jako součást rodiny

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) je zákonnou povinností každého vlastníka motorového vozidla s registrační značkou a technickým průkazem. Kryje škody způsobené provozem vozidla třetím osobám a chrání tak pojištěného před možným nepříznivým finančním dopadem nároků poškozené strany.

Ochrana před škodami

Havarijní pojištění Vás ochrání před škodami na Vašem vozidle v důsledku Vámi způsobené havárie, působením přírodních živlů, odcizením, či vandalismem (je možno krýt i škody způsobené nezjištěným viníkem). Na rozdíl od povinného ručení je havarijní pojištění zcela dobrovolné. Dále lze připojistit skla vozidla, náklady na náhradní vozidlo, asistenční služby a další. U vybraných pojišťoven lze kopírovat bonusy z povinného pojištění.

Jde nám především o spolehlivé plnění

V současnosti je na internetu možnost na mnoha webech sjednat pojištění on-line i s porovnáním různých pojišťoven. Tuto variantu však nenabízíme vzhledem k tomu, že majitel vozu má velmi málo informací o konkrétní pojišťovně a spolehlivosti jejího plnění, navíc výsledná částka se ve většině případů na papírové smlouvě liší. Velké slevy se dá dosáhnout díky bonusům a nejrůznějším slevám, neboť na poli povinného ručení panuje veliký konkurenční boj a řada pojišťoven bonusy buďto nezkoumá nebo umožňuje převzít od rodinného příslušníka


Nejste-li si jisti, vyplňte Vaše RČ